Female Dancehall

Dancehall vznikl na Jamaice z původní reggae hudby, která dostala využíváním tvrdších beatů, elektronických zvuků a rychlejšího rytmu novou podobu. Je výrazově bližší spíše afro-hudbě a Hip Hopu než původnímu reggae, z něhož vzešel a ve svém projevu je i tanečnější.

Tanečně dancehall obsahuje mnoho podob, od unisex party tancování, přes sexy ženské vlnění a afro-shake, "gangsta" (spíše mužské) taneční kroky, až po párové tancování.

Female style je ta část dancehallu, která se zaměřuje pouze na ženy a jejich vnady. Náplní je sexy ženské vlnění boky, tzv. afro-shake, akrobatické prvky, či prvky ohebnosti.

 

“Na lekcích FEMALE DANCEHALL vyučuji nejen základní ženské dancehall kroky, tance, taneční choreografie, základy triků, akrobacie a prvků ohebnosti, ale především ATTITUDE a CONFIDENCE, jež jsou základními kameny ženského tancování v Dancehallu, a nejen v něm. :-)”

 

Pozn.: Lekce je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé tanečnice. Level je vždy přizpůsoben a v rámci akrobacie převažuje individuální přístup.

S sebou vždy: sportovní chrániče na kolena (nikoliv na kolo), ručník.

www.anetantosova.com

Název: Female Dancehall
Cena za lekci: - Kč
Lektor: Anet Antošová
Pokročilost: open level
Styl: Dancehall
Sál (obvyklý): Sál 1

plně obsazeno / nelze objednat

zpět na přehled kurzů

Žádné termíny nejsou momentálně vypsané.